İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - griposter

Sayfa: [1] 2
1
Genel Sohbet / Messenger İndir Rehber Blogu
« : 30 Kasım 2021, 05:04:50 »
Site Başlığı: Messenger İndir Rehber Blogu

Site Adresi: https://www.messengerindir.org/

Messenger uygulaması telefonunuzda mesajlaşma imkanı sağlayarak görüşmelerini yapmanızı sağlamaktadır. Messenger, kolay kullanımıyla birlikte arkadaşlarınızı kolay bulmanızı sağlamaktadır. Rehberinize yer alan ve Facebook’ta arkadaş olduğunuz kişileri listenize dahil ederek mesajlaşmanızı sağlamaktadır. Uygulamayı yüklemek için Messenger indir linkine sitemizde tıklama yaparak ulaşabilirsiniz. Sitemiz messengerindir.org olarak Messenger rehber alanında güncel içeriklerini eklemektedir.

Messenger rehberi olarak Messenger kurulum, kullanım gibi alanlarda detaylı içerikleri bulunmaktadır. Messenger İOS ve Android olarak işletim sisteminde yer aldığı için her iki işletim sistemine göre rehberlerimiz yer almaktadır. Messenger programıyla birlikte görüntülü konuşma yapabilir, mesaj atabilir, resim yollayabilir ve dosya paylaşımında bulunabilirsiniz. Günlük hayatınızda arkadaş olduğunuz kişilerle verimli dakikalar geçirebilirsiniz.

2
Genel Sohbet / Whatsapp İndir Rehber Blog
« : 19 Kasım 2021, 03:10:36 »
Site Başlığı: Whatsapp İndir Rehber Blog

WhatsApp günlük hayatta herkesin kullandığı uygulama türüdür. İnternet üzerinden yararlanmasıyla birlikte ek olarak bütün görüşmelerinizi ve dosya paylaşımı gibi alanlarda işinizi yaptığından dolayı tercih edilmektedir. Bu durumdan dolayı hem iş ve hem de günlük hayatta kullanımı oldukça önem taşımaktadır.
Sitemizde WhatsApp indir gibi konularda ve whatsapp rehber niteliğinde paylaşımlarımız sağlanmaktadır. Bu sayede daha detaylı öğrenim sağlayarak uygulamayı daha iyi kullanım sağlayabilirsiniz. En ince ayrıntılara kadar yükleme aşamaları anlatım sağlanarak yükleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca ek olarak WhatsApp Plus gibi ek olan uygulamaları da kullanmanızı sağlayacak rehberimiz de bulunmaktadır. Bu özelliklerden biri de WhatsApp üzerinden silinen mesajları okuma gibi sistemleri bulunmaktadır. Uygulamayla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.whatsappindir.net/

3
Genel Sohbet / Whatsapp Yükle APK BLOG
« : 01 Kasım 2021, 15:10:50 »
Site Başlığı: Whatsapp Yükle APK BLOG

WhatsApp uygulaması arkadaşlarınıza veya ailenize mesaj gönderebileceğiniz en sade uygulamadır. Ekstra ücret gerektirmeden ve sadece internetle kullanabileceğiniz görüşmeler için bütün ihtiyacı karşılayacaktır. WhatsApp sesli ve görüntülü arama desteği de sunarak görüşme imkanları ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. WhatsApp’ı telefon ve bilgisayar için indirme sağlayabilirsiniz. Bunun için WhatsApp yükle butonuna tıklayarak sitemizden indirme sağlayabilirsiniz. Yönlendirilme sağlayarak uygulama linkine gideceksiniz.

WhatsApp ayrıcalıkları arasında grup kurma sistemi de bulunmaktadır. WhatsApp grubunu arkadaşlarınızı davet ederek direk olarak mesajlaşma da sağlanmaktadır. Hızlı iletişim için modern çağın vazgeçilmez uygulaması olarak yer almaktadır. Sürekli güncellenen altyapısıyla birlikte kullanıcılara ek özellikler sağlayarak günden güne büyüme sağlamaktadır. Ücretsiz mesajlaşma ve ücretsiz görüntülü konuşma için sitemizden yükleme yapabilirsiniz.

Kaynak: https://www.letgoindir.biz/

4
Genel Sohbet / Ataşehir Kurye
« : 11 Ekim 2021, 15:48:13 »
Site Adı: Ataşehir Kurye

Site Adı: http://www.atasehirkurye2.com/

Ataşehir Kurye, acil  kurye ihtiyacınızı sağlayarak kargo paketi sorununuzu çözmektedir. İstanbul Ataşehir bölgesinde yer alan firmamız iletişime geçtiğinizden itibaren ekibimiz tarafından ataşehir moto kurye yollanarak en kısa süre içerisinde hizmet noktasından alıp gönderilecek yere teslimatı sağlamaktadır. Anlık raporlama sistemi sayesinde kurye paket yolculuğunu bilgi edinebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden WhatsApp uygulamasına iletişime geçerek kurye işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Kurye ücretlerimiz müşterilerimizin memnuniyeti için uygun fiyatla beraber sunularak hareket edilmektedir. İstanbul kurye hizmetimiz 24 saat boyunca devam etmektedir. Detaylı bilgi ve firmamızın ayrıcalıkları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kurye hizmetlerimiz olarak ekspress kurye, gece kurye, gün içi kurye, toplu dağıtım kurye, uçak kargo, VIP Kurye, arabalı kurye gibi hizmetlerimiz sağlanmaktadır.


5
Genel Sohbet / İzmir Elit Dedektiflik
« : 09 Eylül 2021, 11:32:10 »
İzmir Elit Dedektiflik
Site Adresi: https://elitdedektiflik.com

Elit dedektiflik, profesyonel kadrosuyla istediğiniz hizmette takip sağlamaktadır. Bünyemizde tecrübemizle birlikte kendimizi geliştirerek yasal kurallara uyarak dedektiflik hizmeti alabilirsiniz. İzmir dedektiflik firmaları arasında öncü şekilde olarak ilerleyen elit dedektiflik birçok alanda hizmet vermektedir. Yaplan hizmetlerde detaylı bilgi almak için iletişime geçerek öğrenim sağlayabilirsiniz. İzmir Dedektif hizmetleri olarak;
Tehdit santaj tespiti,
Personel takibi araştırma,
Çalıntı oto araştırması,
Öğrenci takibi,
Velayet davası delil toplaması,
Evlilik öncesi araştırması,
Kayıp Şahıs araştırması,
Eş takibi,
Sahte marka dedektifliği,
Aldatma araştırması,
Adres tespiti
Elit dedektiflik bizimle iletişime 7 gün 24 saat boyunca geçebilirsiniz. Telefondan veya Whatsapp üzerinden iletişimi sağlayabilirsiniz. Sitemize girerek yer alan iletişim butonlarından hizmet alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak yardımcı olmaktayız. İzmir dedektiflik bürosu olarak müşterilerimize değer vererek özel olarak dosyalarla ilgilenmekteyiz. İstediğiniz hizmette yasal anlaşmalar sağlanarak istenen olay hakkında detaylı olarak bilgilendirmesi sağlanarak adım adım ilerlenmektedir. Müşterimizi zora sokmadan sonuca ularak süreci tamamlamatakyız. Kadromuz işi titizlikle yaparak müşterimizin istediği vaka sonuca ulaştırmak için çalışmaktadır.

6
Genel Sohbet / Bingöl Ema Rent A Car
« : 08 Eylül 2021, 19:44:39 »
Bingöl Ema Rent A Car

Site Adresi: https://bingolotokiralama.net/Ema Car Rental Bingöl şubesinde yer alarak Bingöl araç kiralama alanında en uygun fiyatlarla birlikte hizmet vermekteyiz. Oluşturduğu kampanyalarla birlikte lüks araba filosuyla müşterilerimize güvenli yolculuğunu sağlıyoruz. Günümüz şartları içerisinde araç almak zor olduğundan dolayı araç kiralama daha mantıklı olmaktadır. Bu durumdan dolayı yerine göre günü uzun oto araç kiralama ihtiyacı duyulabilir. Yapılan araç kiralamalarında günlük, haftalık, aylık olarak kiralama seçenekleri mevcuttur. Uzun süreli kiralamalarda fiyat ayarlaması sağlayarak müşterilerimize daha uygun hizmetler sağlamaktayız. Araç filomuzda manuel ve otomatik araçlar son modellerin bulunmasıyla birlikte seçeceğiniz araç türüne göre hareket edebilirsiniz.

Oto araç kiralama da profesyonel firmayla çalışmak istiyorsanız Ema Car Rental'i seçmekten pişmanlık duymayacaksınız. Uzman ekibiyle birlikte hareket ederek iletişime geçildiğinden itibaren hızlı şekilde araç kiralama işlemini başlatabilirsiniz. Zamanının çok ihtiyaç duyulduğu bu dönemlerde işlemleriniz hemen halledilecektir. Bingöl oto kiralama işlemleriniz ayarlaması yapıldıktan sonra teslim alarak seyahat ihtiyaç durumunuzu halledeceksiniz. Firmamızın sitesine giderek araç modellerini ve hakkımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

7
Genel Sohbet / Ema Car Rental
« : 06 Eylül 2021, 14:29:18 »
Site başlığı: Ema Car Rental

Site Adresi : https://emacarrental.comEma Car Rental olarak müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin gezme veya iş için araç kiralama ihtiyacı olabilmektedir. Bu durumda güvenilir bir firmadan yararlanarak işlemi yaptırmak istemektedir. Ema Car Rental sektöründe öncü bir şekilde ilerleme sağlayarak en iyi hizmeti sağlamaktadır. İletişime geçildiğinden itibaren profesyonel ekibimiz bütün sorularınızı yanıtlayarak hızlı işlemi sağlayacaktır. Araç modellerimiz lüks modellerle birlikte bakımı yapılmış şekilde teslim edilmektedir. Sitemiz üzerinden daha detaylı incelemeler sağlayarak da firmamız hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla birlikte kampanyalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden ulaşım sağlayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık oto kiralama seçenekleriyle birlikte hızlı rezervasyon ve iptal seçenekleri bulunmaktadır. En uygun fiyatlarıyla birlikte araç filomuz oldukça geniştir. Uzun süreli araç kiralama seçeneklerinde firmamızdan teklif alabilirsiniz. Araç kiralama yapmak istediğinizde kendi aracınız gibi rahat hissetmek istersiniz. Firmamız bu konuda hassas davranarak sıfır gibi bakımını sağlayarak güvenli yolucuğunuzu düşünmektedir. Bu sayede müşterilerimiz beğeni ve takdirini toplayarak Ema Car Rental markasını daha ileriye taşımaktayız.

 

8
Genel Sohbet / Elazığ EMA Araç Kiralama - Rent A Car
« : 27 Ağustos 2021, 09:47:39 »
Site Adı : Elazığ EMA Araç Kiralama - Rent A Car

Site Kategorisi: Araç Kiralama
Site Adresi: https://emacarrental.net
Site LogosuElazığ oto kiralama firması olarak müşterilerimiz en uygun fiyatlı firma aramaktadır. Ema Car Rental bu konuda müşterilerimizin tercih edeceği vazgeçilmez yeri olacaktır. Günlük, haftalık veya aylık anlaşmalarıyla özel fiyatlar verilerek araba ihtiyacınızı kullanacağınız alana göre alabileceksiniz. Müşterilerimizin memenuniyetine önem veren firmamız iletişime geçildiğinden itibaren yardımcı olunmaktadır. Güvenli yolculuk yapabileceğiniz araba filomuzu size de bekleriz. Bol müşteri hacmiyle birlikte müşterilerimizin bizi tercih etmesi işimizi para kazanmak odaklı değil hizmeti en iyi şekilde yapmaktır. Kalite asla tesadüf değildir.

Ema Car Rental, bünyesini sürekli olarak geliştirerek daha iyi araçlarla birlikte ekonomik olarak yararlanılacak araçları da koymaktadır. Elazığ araç kiralama kaskolu araçlarla yapılmaktadır. Araçların bakımı sürekli olarak bakılarak müşterilerimizin yolda kalmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Bütçesine göre hareket edebileceği fiyat seçenekleri bol araç seçeneği olması profesyonel ekibimizin elinden geçerek farkımızı görecektir. Sitemiz üzerinden firmamız için detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Otomobil sınıflarına göre araç modelini seçerek iletişim bilgilerinden de firmamıza ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Araç kiralama fiyat teklifi süresine göre değişiklik göstermektedir.

9
Genel Sohbet / Gmail Satın Al - Güvenli Gmail Satın Al
« : 17 Ağustos 2021, 13:46:04 »
Site Başlığı : Gmail Satın Al - Güvenli Gmail Satın Al

Site adresi : https://www.gmailsatinal.com/

Site Logosu:Gmail hesabı ihtiyacınız gmailsatinal.com sayesinde hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Hesaplarımız uygun fiyatla satılmakla birlikte kurtarmalı gmail hesapları da bulunmaktadır. Sitemize kayıt olarak hızlı bir şekilde gmail satın al işlemini sağlayabilirsiniz. Gmail hesaplarınız size özel olarak başka kişilerle kesinlikle paylaşımı sağlanmamaktadır. Gmail al işlemleriniz güvenli bir şekilde ödeme yapılarak teslim edilmektedir.

Gmail hesapları hakkında detaylı bilgi almak içinde Whatsapp iletişim hattından hızlı bir şekidle iletişime geçebilirsiniz. Gmail hesap desteği için gerekli işlemler sağlanacaktır. Gmail satın alındığında kısa süre içerisinde teslimatı sağlanacaktır. Elde edilen gmail hesapları kapatılmayan ve farklı IP,user agent sistemiyle oluşturularak verilmektedir. Bu sayede güvenli bir şekilde gmail hesaplarınızı kullanma imkanınız olacaktır.

10
Genel Sohbet / Evaç Home & Living Mobilya Modelleri
« : 17 Ağustos 2021, 08:48:26 »
Site Adı : Evaç Home & Living Mobilya Modelleri
Site adresi: https://www.evac.com.tr/
Site Logosu: 


Evinizi kurduğunuzda her odasında yeni tasarım ve sade görüntü olması huzur vermektedir. Günümüzün çoğunu evimizde geçireceğimizden dolayı her kaldığımız dakika da ayrı rahatlık isteyebiliriz. Ev dizilmeye başlandığında en önem verilen yerler yatak odası ve oturma odasıdır. Yatak odası takımı olarak Evaç kişilerin tasarım zevkine göre bütün çeşitleri bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden tasarımlara bakarak istediğiniz yatak odasını sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo ve taksit seçenekleriyle birlikte en uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisini vermekteyiz.

Eviniz için oturma odası takımları çeşitli tasarım modelleriyle bulunmaktadır. Detaylı olarak tasarımlara bakarak en uygun kararı verebilirsiniz. Konforlu modelleriyle birlikte modern tasarımın olduğu en uygun fiyata teslimatını yapmaktayız. Hızlı kargo seçeneğiyle birlikte sipariş verdiğinizde en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Ayrıca paket şeklinde bulunan ürünlerimiz bulunmasıyla çeşitli kampanyalarımız dönemsel olarak devam etmektedir. Evaç sizin için en iyi hizmeti verecektir.

11
Genel Sohbet / Tanınan İsimler İnsandedikleri Web Sitesinde
« : 13 Ağustos 2021, 18:06:04 »
Sosyal medyada tanınan isimlerden birisi olan Neslican Tay kanser hastası olan çok genç bir isim. Hastalığından dolayı vefat eden isimle ilgili haber yazısı İnsandedikleri sitesinde bulunmaktadır. Neslican Tay’la ilgili merak edebileceğiniz tüm soruların cevapları haber yazısının içeriğinde mevcuttur.
https://insandedikleri.com/neslican-tay-kimdir/

12
Genel Sohbet / YTBilgi Güncel Teknoloji ve Video İncelemeleri
« : 12 Ağustos 2021, 15:07:45 »
Site Başlığı : YTBilgi Güncel Teknoloji ve Video İncelemeleri
Site Adresi : https://www.ytbilgi.com/YTBilgi.com içerisinde bulunan güncel teknoloji ve video incelemeleri birlikte ilgi çekici haberleri yayınlamaktadır. Kullanıcılarımızın yararlanabileceği en güncel teknoloji haberleri sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz ürünlerin video incelemeleriyle birlikte detaylarına yer vererek vakit geçireceğiniz platform olacak. İçeriklerimiz kısa ve yormayan bir şekilde tasarlanarak detaylarıyla yer verilmektedir.

Sitemizin modern arayüzü ve tasarım uyumluluğu sayesinde hızlı bir şekilde site içi içerikleri okuyabileceksiniz. Konularımız her gün eklenerek ziyaretçilerimize teknoloji alanında en güncel bilgileri donatmaya çalışmaktayız. Ayrıca youtube için gerekli rehberleri verilen sitemizde yayıncılık için bütün bilgilere de ulaşabilirsiniz. Site içerisinde kategorilerimiz olarak sosyal medya, otomobil, teknoloji, bilim ve eğitim adına içeriklerimiz bulunmaktadır. İlgi çekici içeriklerimiz için sizi de aramızda görmek isteriz.

13
Genel Sohbet / Projeksiyon Kiralama Merkezi
« : 12 Ağustos 2021, 13:05:09 »
Site Başlığı : Projeksiyon Kiralama Merkezi
Site Adresi : https://www.projeksiyonkiralama.com


Projeksiyon toplantı, sunum, organizasyon işlerinizde yarar görmektedir. Ancak toplanacağınız yerde gerekli ekipman yoksa projeksiyon satın almak yerine projeksiyon kiralama daha yararınıza olacaktır. Sıfır projeksiyon fiyatları oldukça pahalı ve internette satılan ikinci el ürünlerinde gerekli malzemelerin temin edilmemesi sonucunda sıkıntıya sokmaktadır. Projeksiyon ihtiyacı kısa süre içerisinde tamamlanması gerektiğinden dolayı ekstra olarak stres durumu çıkabilmektedir.

Projeksiyonkiralama.com bu konuda müşterilerimize projeksiyon kiralama işini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Ekonomik, Full HD, sıkıntısız bir şekilde projeksiyon teslim etmekteyiz. Gerekli malzemeleriyle teslim edilerek direk kurulum yaparak işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden projeksiyon kiralama rezervasyonu yaptırarak gerekli işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgili ilgili telefon numarasıyla iletişime geçerek projeksiyon kiralama yapabilirsiniz.

14
Genel Sohbet / Mert Başer
« : 11 Ağustos 2021, 19:01:04 »
Site Başlığı : Mert Başer
Site adresi : www.mertbaser.com.tr
Site logosu :Mert Başer, web dünyasıyla ilgili profesyonel çalışmaları yapmaktadır. Web sitesi ve diğer projeler için profesyonel çalışma istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. İlgili alanlar olarak PHP Yazılım işleri, Wordpress hizmetleri, özel içerik botları, ödeme entegrasyon, webview uygulamaları, android reskin yetenekleri bulunmaktadır. Her geçen dönem içerisinde geliştirilmeye devam etmesiyle birlikte alanında öncü şekilde ilerlemektedir.

Yazılımla ilgili destek ve proje yaptırmak istiyorsanız Mert Başer bu konuda en iyi yardımcınız olacaktır. Sitemiz üzerinden yetenek ve referanslarıma göz atarak whatsapp simgesine tıklayarak anında iletişime geçebilirisiniz. Projeniz için bütün olanaklar incelenerek en uygun ve kaliteli yazılım işlerinizi yaptırabilirsiniz. Aktif olarak freelancer işler yapılarak alanında daha iyi olmak için yeni projeleri görebilirsiniz.

15
Genel Sohbet / 1 TL'den Başlayan Instagram Takipçi Servisleri
« : 11 Ağustos 2021, 13:11:40 »
Site Başlığı : - 1 TL'den Başlayan Instagram Takipçi Servisleri
Site Adresi : https://bayipanelin.com
Site Logosu :Instagram sosyal medya hesabı için takipçi kasmak istiyorsanız bayipanelin.com tercih edebilirsiniz. En ucuz takipçi fiyatlarıyla birlikte hızlı bir şekilde hizmet verilmetkedir. 7 Gün 24 saat boyunca hizmet verilen sitemizde takipçi satın al işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Takipçi işlemleri sistemimiz sürekli olarak güncellenerek tam hizmet sağlamaktayız.

Takipçi satın almak için sitemize hızlı bir şekilde kayıt olarak hesabınıza bakiye yüklemelisiniz. Takipçi kasmak istediğiniz hesabı belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Bu şekilde tamamlanarak size sadece beklemek kalacaktır. Takipçiler zamanla gelerek yükselecektir. Destek hizmetlerimiz gün boyu açık olmaktadır. Geniş ödeme seçenekleriyle birlikte ucuz takipçi satın alabileceksiniz. Smm Panel satışında lider olma yönünde ilerleyerek müşterilerimize en uygun düşmeyen takipçi hizmeti vermekteyiz.

Sayfa: [1] 2